Gå till innehåll

Expeditionen

Partiexpeditionen Göteborg 2021

Telefon: 031-339 63 00
E-post: info.goteborg@socialdemokraterna.se

Öppettider
Partidistriktets expedition har stängt mellan torsdag 22 december 2022 och söndag 8 januari 2023 med anledning av jul och nyår.

Uppgifter
Besöksadress: Järntorget 8, Göteborg
Postadress: Socialdemokraterna i Göteborg, Järntorget 8, 413 04 Göteborg
Fakturaadress: inbox.lev.860764@arkivplats.se
Bankgiro: 404-2255 (vid betalning utan faktura, ange OCR 179762).
Swish: 1234652319

Har du frågor eller funderingar om ditt medlemskap? Mejla till: medlemskap.goteborg@socialdemokraterna.se

Behöver föreningen hjälp med utskick eller kallelser? Mejla till: foreningsservice.goteborg@socialdemokraterna.se Länk till annan webbplats.

Uppdaterad 2022-12-21.

Claes Wennberg

Claes Wennberg

Tf förste ombudsman

claes.wennberg@socialdemokraterna.se

070-814 66 73

Arvid Hedeborg

Arvid Hedeborg

Ombudsman - Sjukskriven

Carina Ring

Carina Ring

Studieombudsman

Ansvar för studieverksamhet och första maj.

carina.ring@socialdemokraterna.se

073-026 19 00

Silvia Nörbäk

Silvia Nörbäk

Ekonomiassistent

silvia.norbak@socialdemokraterna.se

031-339 63 09

Eva Olofsson

Eva Olofsson

Facklig-politisk ombudsman samt personalansvarig

Ansvar för facklig-politisk samverkan, valkommittén och personal.

eva.olofsson@socialdemokraterna.se

070-574 30 03

Eleonor Schüler

Eleonor Schüler

Verksamhetsassistent

eleonor.schuler@socialdemokraterna.se

031-339 63 13

Britt Palmgren

Britt Palmgren

Verksamhetsassistent

britt.palmgren@socialdemokraterna.se

031-339 63 12

Anton Åvall

Anton Åvall

Kommunikationsombudsman

Ansvar för kommunikation, press och talarförmedling.

anton.avall@socialdemokraterna.se

0730-84 82 49

Alfred Johansson

Distriktsombudsman

Ansvar för riksdagsbänken, politikutveckling och nationella besök.

alfred.johansson@socialdemokraterna.se

073-078 30 39

Jesper Hallén

Jesper Hallén

Kampanjombudsman

Ansvar för utåtriktade kampanjer, grafisk design, fotografi och film.

jesper.hallen@socialdemokraterna.se

076-763 01 41

Tamara Nesic

Tamara Nesic

Organisationsombudsman

Ansvar för föreningsutveckling och röststarka områden.

tamara.nesic@socialdemokraterna.se

072-210 19 36

 

Tjänstledig

Viktoria Tryggvadottir Rolka


Uppdaterad 2022-12-13